Miodarka diagonalna 3-ramkowa, Ramka: LN, OS, AP, WL ½, D ½, Ø400 mm, ręczna, napęd plastikowy – BASIC
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, Ramka: LN, OS, AP, WL ½, D ½, Ø400 mm, ręczna, napęd plastikowy – BASIC
Miodarka posiada kompaktową konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do małych pasiek. Pomimo niewielkich rozmiarów, mieści trzy ramki, co pozwala na szybką i wydajną ekstrakcję miodu.
1029,00 zł
1 w magazynie
Opis szczegółowy
a miodarka łączy w sobie funkcjonalność, prostotę obsługi oraz korzyści ekonomiczne, co czyni ją wartościową inwestycją dla pszczelarzy szukających efektywnego i ekonomicznego rozwiązania w pracowni pszczelarskiej.
Kupując produkt polski wspierasz rodzimą gospodarkę!
Miodarka o niewielkiej średnicy bębna mieszcząca 3 ramki wewnątrz kosza, charakteryzująca się uniwersalnością polegającą na możliwości wirowania wielu typów ramek. Cechą charakterystyczną miodarek diagonalnych jest konieczność odwracania ramek. Przeznaczone są one przede wszystkim dla pszczelarzy posiadających mniejsze pasieki i których pracownie wyposażone są w dostęp do energii elektrycznej.
| Średnica bębna | ∅ 400 |
| Rodzaj ramki | Uniwersalna |
| Napęd | Ręczny plastikowy |
| Zasilanie | – |
| Sterownik | – |
| Silnik | – |
| Grubość blachy bębna | 0,6 mm |
| Zawór | Plastikowy 6/4″ |
| Górna belka | Blacha malowana proszkowo |
| Pleksa | 3 mm |
| Nogi | Krótkie malowane proszkowo |
| Zawiasy | Brak |
| Rozmiar oczka | 25×70 mm |
| Osadzenie kosza w bębnie | Tuleja tarnamidowa |
| Obręcz bębna | Brak |
| Wysokość bębna | 610 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Pozostałe | Miodarka do samodzielnego montażu wysyłka w kartonie |







