Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, elekt. 12V/230V – CLASSIC
Miodarka diagonalna 3-ramkowa, ramka uniwersalna, Ø500mm, elekt. 12V/230V – CLASSIC
Miodarka diagonalna mieści 3 ramki ustawione równolegle do ścianek bębna. Konieczne jest odwrócenie ramek, aby odwirować miód z obu ich stron.
3560,00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opis szczegółowy
| Średnica bębna | ∅ 500 |
| Rodzaj ramki | Uniwersalna |
| Napęd | Elektryczny |
| Zasilanie | 12V/230V |
| Sterownik | SDD-2DP |
| Silnik | 24V/250W |
| Grubość blachy bębna | dno: 0,8 mm; płaszcz 0,6 mm |
| Zawór | Nierdzewny |
| Górna belka | Płaskownik malowany proszkowo |
| Pleksa | 3 mm |
| Nogi | Długie malowane proszkowo |
| Zawiasy | Plastikowe 4 szt. |
| Rozmiar oczka | 20×20 mm |
| Osadzenie kosza w bębnie | Łożysko w krzyżaku |
| Obręcz bębna | Malowana proszkowo |
| Wysokość bębna | 610 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Pozostałe | Miodarka wysyłana na palecie |
Do miodarki standardowo dodajemy specjalne podkładki zwiększające komfort i bezpieczeństwo pasiecznej pracy. Dzięki nim zminimalizowane zostaje prawdopodobieństwo wpadania miodarek w wibracje podczas wirowania miodu. Podkładki wykonane są z materiału PCV (SOFT). Bardzo często wirowane ramki posiadają różną wagę, ze względu na zawarte w nich odmienne ilości miodu. Stosując podkładki LYSON zapewniasz sobie najwyższy stopień optymalizacji urządzenia.








